Märten Pajunurm: edu taga on professionaalne suhtumine

< 1 minuti lugemine

Jalgpalli Premium liigas hooaja teises pooles hoo üles saanud FC Kuressaare edu taga on meeskonna keskkaitsja Märten Pajunurme hinnangul satsi professionaalne suhtumine trennidesse ja mängudesse.

„Karl Mööli lisandumine andis kindlasti ühe pusletüki juurde, aga muidu said kõik mehed terveks ja mänguvormi,“ rääkis Märten Pajunurm Betsafe podcastis. „Noored on väga ambitsioonikad ja satsis on professionaalne suhtumine. Meil on enne trenni pool tundi kogunemine, aga lähed 45 minti enne kohale, siis on selline tunne, et oled peaaegu hiljaks jäänud. Vennad juba teevad, lähed jõusaali ja vaatad Kure vennad juba toimetavad, kõik teevad ise juurde ning on palju mängijaid, kes tahavad edasi jõuda ja pingutavad kõvasti.“

Märten Pajunurme sõnul on edu taga ka peatreener Roman Kožuhhovski hea töö. „Tõesti naudin väljakul olemist ja iga vend saab platsil aru mida me peame tegema. Oluliselt on tihenenud sisemine konkurents, trennis käib selline andmine, et see on ikka jõhker, aga samas ka lahe,“ märkis keskkaitsja.