Alver Kivi

Massaažilaud leiab tihedat kasutamist

< 1 minuti lugemine

Kohalik Omaalgatuse Programmilt (KOP) saadud 1174 eurose toetusega FC Kuressaarele soetatud uus massaažilaud on leidnud mängijatelt sooja vastuvõtu ja füsioterapeut Reet Tepaskindil tööd jagub.

„See massaažilaud on võrreldes varasemaga parem ja stabiilsem,“ rääkis Reet Tepaskind. „Nüüd saan ma muuta laua kõrgust, saan sellel teha venitusi ja lihaste testimisi. Kasutan seda kõikide klientidega ning mulle ja sportlastele meeldib see, et ta on hästi mugav. Oluline on peatugi, mille asendit saab muuta, sama on käetugedega. Seega igati funktsionaalne ja suur abimees minu töös.“

Reet Tepaskind ütles, et massaažilaual käivad mängijad olenemata vanusest ja soost. „Minu juures käivad jalgpallureid algul testin ja loomulikult teen massaaži. Kaevatakse kõige enam mängujärgse lihasvalu üle, paljudel on lihaspinged, lihasrebendid ja hüppeliigese traumad ning üldiselt professionaalsed haigused,“ lausus füsioterapeut, kelle sõnul on muud rahvast esialgu vähe olnud.

Abi saamas käinud naiskonna mängija Kerli Kask tunnistas, et on Reet Tepaskindi juures tihe külaline. „Mul on lihased kogu aeg pinges ja nüüd on ka hüppeliigese vigastus. Aga kui ma siin olen ära käinud, siis on kohe teine tunne,“ lausus ta.