Meeskond alustab karikasarja Anija JK vastu

< 1 minuti lugemine

Evald Tipneri karikavõistlustel loositi 1/64-finaalpaarid. Premium liiga võistkonnad saavad loosi tahtel mängida koduväljakul või pääsesid otse järgmisse ringi. FC Kuressaare võõrustab kolmanda liiga klubi Anija JK.

„Ei saa ühtegi vastast alahinnata, sest ajaloos on küllaga näiteid, kus meeskonnad on siledal maal komistanud,“ rõhutas FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski oma meeskonna valmisolekut. „Oleme küll favoriidid, kuid ei mina ega meeskond ei saa endale allahindlust lubada ja läheme alati maksimaalsele tulemusele.“

Avaringi mängud peetakse 29. juulil (PL, EL, ELB ja II liiga meeskondade osavõtul) ning 2. augustil. Kuna FC Kuressaarel on 27. juulil kohtumine Kaleviga ja 1. augustil Transiga siis pole mängu kuupäev veel kindel.

Edu korral avaringis kohtub FC Kuressaare 1/32 finaalis FCI Tallinn ja Tartu FC Helios paari võitjaga. Kui võimalus on ja loos on soodne, siis pole Roman Kožuhhovskil ka midagi selle vastu, et mängida finaalis. „Eks iga klubi, treener ja mängija tahab mängida oma riigi karikafinaalis ja kindlasti on see motivatsioon kõigile,“ lausus ta.