Meeskond jätkab Taliturniiril kaotuseta, alistati Paide Linnameeskond

< 1 minuti lugemine

Tallinnas EJL hallis mängitud Taliturniiri kohtumises alistas FC Kuressaare Paide Linnameeskonna 2:0.

Peatreener Roman Kožuhhovski hinnangul oli keeruline mäng. „Me püüdsime maksimaalselt seda kohtumist kasutada, sest aega meistrivõistluste alguseni on üha vähem ja ettevalmistamiseks oli Paide hea sparringu partner,“ lausus ta.

Esimesel poolaja domineeris mängu kindlalt FC Kuressaare, kes surus vastast kõrgelt ja lõi palju väravale. Kahel korral jõuti ka eesmärgile. Esimese värava lõi 12. minutil keskkaitsja Moorits Veering, kes koksas palli Pavel Dõmovi paremalt antud karistuslöögi  tsenderdusest väravasse. Teise lõi Dõmov kolm minut hiljem vasakult äärelt otse karistuslöögist.

Teisel poolajal tegid meeskonnad palju vahetusi, kuid mängupilti see suuresti ei muutnud. Paaril korral sai Kure väravas tõrjetööd teha ka Magnus Karofeld, kuid taas oli rohkem võimalusi skoori teha viikingitel.

„Meil oli palju momente ja korralik mängu dünaamika, rünnakul ja kaitses olime päris head. Positiivne tulemus aitab paremini valmistuda, tegime head tööd ja jätkame tõsist ettevalmistust,“ märkis peatreener.

Roman Kožuhhovski sõnul lõid mehed täna mõlemad väravad küll standardist, kuid palju momente korraldati ka mängust. „Tegime enne edukaid standardeid palju tööd ja see on positiivne moment. Kahjuks ei realiseerinud me oma teisi väravavõimalusi ja nii on millega edaspidi trennis tööd teha,“ lausus ta.

Enne meistrivõistluste algust on FC Kuressaarel veel kaks kontrollkohtumist. 17. veebruaril Tallinnas Nõmme Unitediga ja 18. veebruaril  Haapsalus Läti meeskonna Jelgavaga. „Tuleb keeruline nädalavahetus,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Seejärel pühendume kaks nädalat treeningutele. Koosseisus me veel ootame ühe positsioonile lisa ja loodan, et see õnnestub.“

FC Kuressaare: Magnus Karofeld, Sander Alex Liit, Moorits Veering, Märten Pajunurm, Karl Rudolf Õigus, Joonas Soomre, Pavel Dõmov, Andrei Smirnov, Artjom Jermatšenko, Mark Anders Lepik, Mattias Männilaan.

Varus: Markus Allast, Mathias Palts, Andri Rõõmus, Oliver Rass, Mairo Miil, Joonas Vahermägi, Aleksander Iljin, Andero Kivi.