Meeskond lõpetas hooaja ettevalmistuse võidukalt

FC Kuressaare alistas viimases hooajaeelses kontrollkohtumises 1:3 kaotatud poolaja järel Esiliiga B mängiva Tallinna FC Flora kolmanda meeskonna 7:4.

Noored florakad läks kohtumist kiirelt 3:0 juhtima. FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak ütles, et vastased tulid mängule isukalt, sooviga end tõestada. „Meie omad võtsid samal ajal lihtsamalt ja lootsid, et võit tuleb kergelt,“ rääkis Pohlak.

Kuigi saarlased jäid kiirelt kaotusseisu, tuldi kohtumisest siiski välja võitjana. FC Kuressaares viimati 2008. aasta maikuus pallinud ja nüüd meeskonnaga taasliitunud Reio Alt lõi 3 väravat. Sander Laht, Sander Seeman, Mikk Rajaver  ja Märten Pajunurm lisasid ühe tabamuse, neist viimane oli täpne penaltilöögil.

„Meil oli ohtralt momente, millest jäi palju löömata, aga seitse lõime ka ära,“ märkis Pelle Pohlak. „Selle mängu eesmärk oligi harjutada rünnakut ja olukordade realiseerimist ning ülesanne sai täidetud.“

Rohkem kontrollkohtumisi FC Kuressaarel plaanis pole ja järgmisel pühapäeval alustatakse Esiliiga hooaega võõrsil Rakvere JK Tarvase vastu. „Nüüd tuleb olla esimesest minutist mängus sees, sest keegi ei tule meile midagi niisama kinkima,“ tõdes noor treener.

Reedel, 21. veebruaril kell 19:30 EJL jalgpallihallis
mitteametlik protokoll
Tallinna FC Flora III – FC Kuressaare 4:7 (3:1)
6. , 17. , 23. , 54. – 42. Laht, 47., 74., 84. Alt, 60. pen. Pajunurm, 77. Seeman, 90. Mikk Rajaver

FC Kuressaare: Enri Nurmik, Sander Viira, Urmas Rajaver, Jaanis Kriska, Märten Pajunurm, Amor Luup (46. Karl Johan Kastein), Sander Seeman, Margus Rajaver (46. Kristo Salumaa), Sander Laht (65. Rene Aljas), Reio Alt, Raido Reinsalu (46. Mikk Rajaver)
Varus: Karl Johan Kastein, Mikk Rajaver, Kristo Salumaa, Rene Aljas