Allan Mehik

Meeskond lõpetas Taliturniiri võidukalt

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitud Taliturniiri viimases kohtumises võitis FC Kuressaare Maardu Linnameeskonna 1:0.
FC Kuressaare alustas kohtumist kindlamalt ja domineerisid esimesed 10 minutit. Seejärel sai korraks initsiatiivi vastane, kuid kogu kohtumine mõõdus viikingite ülekaalu tähe all. Mängu ainsa värava lõi esimesel poolajal Silver Alex Kelder ja viimased minutid mängiti tänu Maardu punasele kaardile ka ühe-mehelises ülekaalus.
Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et meeskond oleks pidanud siiski lööma rohkem väravaid, sest korralikke momente loodi veel 5 – 6. “Aga oleme praegu ikkagi veel treeningprotsessis ja töö faasis,” lausus ta.
“Püüame jõuda väljakul edasi nende asjadega, mis on enne kokku lepitud ja vaatame, kuidas ülesannete täitmisega toime tulime. Peame töötama veel pressinguga ja realiseerimisega. Aga mida lähemale tulevad meistrivõistlused, seda rohkem suurenevad ka mõnede mängijate koormused ja mänguaeg.”
Enne märtsis algavaid meistrivõistlusi kohtub FC Kuressaare kontrollmängudes veel Narva Transiga, Pärnu Vaprusega ja Legioniga.