Alver Kivi

Silver Alex Kelder: oleme saanud enesekindlamaks

< 1 minuti lugemine

Taliturniiri viimases kohtumises Maardu Linnameeskonna vastu FC Kuressaare 1:0 võiduvärava löönud Silver Alex Kelderi hinnangul on meeskond teinud suure sammu edasi ja eesmärgid tuleb seada kõrged.
“Mina lähen hooajale vastu väga hea tundega ja enesekindlalt, kõik mehed usuvad endasse, satsi ja treeneritesse,” rääkis Silver Alex Kelder. “Tahaks mängida kuuendale-seitsmendale kohale ja meeskond peab võtma endale kõrgemad eesmärgid. Oleme võimelised mängima enamale, kui väljalangemist vältida.”
FC Kuressaare kasuks viimati aasta tagasi Taliturniiril värava löönud Silver Alex Kelder märkis, et tabamus annab talle lisaenergiat ja enesekindlust. “Pole ammu väravat löönud, aga tunde teeb veelgi paremaks see, et meeskond tänu läbi selle värava ka võitis,” lausus poolkaitsja.
“Uus treener on lisanud meile ühtsustunnet nii riietusruumis, trennis kui väljakul. Treeningud on intensiivsemad, kiiremad ja positiivse suhtumisega, mis on kõigile meestele väga hästi mõjunud.”
Silver Alex Kelder lisas, et kui tema arvates ei olnud Kurel varem väljakul sellist ühtset löögirusikat, siis nüüd tehakse koos pressingut, koos langetakse alla ja koos mängitakse rünnakul ning läbi selle on saadud palju enesekindlust juurde.
“Rünnakul peame säilitama värava ees rohkem külma närvi, sest me pole oma võimalusi sada protsenti ära löönud. Kaitses peaks meil praegu juba kõik korras olema,” leidis Silve Alex Kelder.