Meeskond mängis eduseisu maha

< 1 minuti lugemine

Premium liigas asus FC Kuressaare võõrsil Tartu Tammeka vastu 2:0 juhtima, kuid siis anti initsiatiiv käest ja koju sõideti 2:4 kaotusega.

Tartus Tamme staadionil mängitud kohtumist alustas Kure suurepäraselt, kui Sander Lahe 6. ja 19. minuti tabamustest juhiti 2:0. Edaspidi kaldus aga mäng võõrustajate kätte ja nad lõid saarlaste väravavõrku neli vastuseta palli.

„Mehed andsid, mis suutsid ja minul kellelegi etteheiteid ei ole,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Au vastasele, kodus mängisid nad agressiivselt ja peame seekord selle kaotuse vastu võtma. Ka meie mängisime võidule, aga seekord ei õnnestunud.“

Vaatamata sellele, et Kurel ei saanud kaasa teha Mairo Miil, Joonas Soomre ja Sören Kaldma Roman Kožuhhovski koosseisu taha ei pugenud. „Mina usaldan kõiki oma mehi, teeme järeldused ja töötame edasi,“ lausus saarlaste loots.

  1. oktoobril kell 13.00 Tartus Tamme staadionil

Mänguolud: +4, vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 263

Tartu JK Tammeka – FC  Kuressaare 4:2 (1:2)

Väravad: 33. Sten Reinkort, 47., 84. Tristan Koskor, 61. Andre Paju – 6., 19. Sander Laht

Realiseerimata penalti: 84. Tristan Koskor (Karofeld tõrjus)

Hoiatused: 12. Artur Uljanov, 28. Mihhail Slaštšjov, 90+3. Kevin Aloe – 12. Silver Alex Kelder, 90+2. Daniel Tuhkanen

Tartu JK Tammeka: Carl Kaiser Kiidjärv, Ats Toomsalu, Kevin Aloe, Sten Reinkort, Artur Uljanov (89. Tauno Tekko), Reio Laabus, Mihhail Slaštšjov, Andre Paju, Tristan Koskor (85. Mart Paul Preiman), Igor Dudarev, Mihkel Järviste.

Varumängijad: Marcus Agarmaa, Tauno Tekko, Daaniel Maanas, Erki Mõttus, Mart Paul Preiman, Dominic Laaneots, Kevin Anderson.

FC Kuressaare: Magnus Karofeld, Michael Schjönning-Larsen (88. Tanel Neubauer), Ranon Kriisa, Oliver Rass (89. Daniel Tuhkanen), Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Märten Pajunurm, Rauno Tutk, Sander Laht, Mattias Männilaan (46. Elari Valmas), Rasmus Saar.

Varumängijad: Roland Kütt, Daniel Tuhkanen, Tanel Neubauer, Elari Valmas, Sten Penzev, Kristjan Moorats.

Peakohtunik: Andrei Karhu

Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Dmitri Vinogradov

Neljas kohtunik: Elar Tarkus