Allan Mehik

Meeskonna parimaks valiti Märten Pajunurm

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare meeskonna lõppenud hooaja parimaks mängijaks valiti rahvahääletusel keskkaitsja Märten Pajunurm.
“Selline meeskonnakaaslaste tunnustus on mulle väga tähtis, on hea kui mind hinnatakse ja minu pingutusi väärtustatakse,” tunnistas ka kaptenipaela kandnud Märten Pajunurm, lisades, et meeldiv kogemus on see kohe kindlasti.
“Samas oli see siiski mõnevõrra ootamatu, kuigi hooaeg läks üldiselt hästi. Aga ka teised mehed väärisid seda. Ise andsin oma hääle Sander Seemanile, aga minu löödud penaltid teenis enamasti Sander Laht ja Elari Valmas on ka kindlasti üks meeskonna liidritest.”
Märten Pajunurm ütles, et tema mäng käis nagu meeskonnalgi tõusude ja mõõnadega. Algus oli äge ja lõpp korralik, aga suvel ei suutnud ta ka ise vajalikul tasemel olla. “Tean siiski juba praegu kuidas järgmisel aastal ise väljakul parem olla,” lausus ta.
Ka meeskond ei mänginud Märten Pajunurme hinnangul Premium liigas kindlasti oma potentsiaali välja. “Algul üllatasime end, aga siis läksime pikalt lati alt läbi, ei pigistanud endast maksimumi välja ja kindlasti ei näidanud kokkuvõttes seda mängu milleks me oleme tegelikult võimelised,” tõdes keskkaitsja.
Samas on Märten Pajunurme sõnul uue hooaja meeskonna komplekteerimisel korralik tuumik tänavusest juba koos ja saarlaste keskne põhi on jätkuvalt olemas. “Nüüd on vaja häid tugevdusi ja meile sobivad häid persoone igasse liini. Marco Lukka näol on hea algus tehtud, aga tahaks veel kõrgema kaliibriga mehi poolkaitsesse ja rünnakule,” tõi ta välja oma seisukoha koosseisu kujundamisel.