Gertrud Alatare

Meeskonnale hea mänguga napp kaotus

< 1 minuti lugemine

Kuigi meeskond kaotas viimases kontrollkohtumises esiliigas mängivale Tallinna FC Infonet II-le 1:2, mängiti siiski hästi ja mehed lähevad hooajale vastu parema tujuga.

„Süda on rohkem rahul,“ tunnistas meeskonna peatreeneri kohusetäitja Sander Viira. „Kõigil on tuju parem, sest nägime, et saame mängida küll, kui ise väljakul hästi tegutseme.“

Infonet asus 28. minutil endise Eesti koondise ründaja Vladimir Voskoboinikovi väravast küll 1:0 juhtima, kuid neli minutit hiljem lõi Jaanis Kriska peaga 1:1. Võõrustajate võiduvärava lõi 74. minutil taas Vladimir Voskoboinikov.

„Ta lõi väga meisterlikud väravad ja eks me temaga peamiselt hädas olime,“ märkis Sander Viira. „Aga mäng oli täitsa võrdne, meil oli ka mitu head momenti ja oleks võinud lõppeda ka viigiga.“

Viira sõnul tõid edu mitmed mängus tehtud muudatused. Taktikaliselt ei pressitud vastast enam väga kõrgelt, ise mängiti kaitses kompaktsemalt ja nii jagus jõudu kohtumise lõpuni.

Hooaeg algab meeskonnale juba järgmisel pühapäeval, kui kohtutakse Viimsi JK-ga. „Peame olema valmis, muid variante lihtsalt ei ole,“ tõdes Sander Viira.

Laupäeval, 20. veebruaril kell 15.00 EJL jalgpallihallis
EJL HALLITURNIIR: FC Infonet II – FC Kuressaare 2:1 (1:1)
28., 74. Vladimir Voskoboinikov – 32. Jaanis Kriska

FC Kuressaare: Enri Nurmik, Reio Alt, Elari Valmas (c), Reivo Vinter (64. Mario Pruul), Urmas Rajaver (76. Mairo Miil), Jaanis Kriska, Sander Viira, Mikk Rajaver (70. Tõnis Koppel), Amor Luup (46. Karmo Paju), Margus Rajaver, Maarek Suursaar (46. Mario Stern).
Varus: Karmo Paju, Tõnis Koppel, Mario Stern, Mario Pruul, Mairo Miil.