Irina Mägi

Mihkel Aksalu kaasamängimine Uus-Kaledoonia vastu esialgu lahtine

< 1 minuti lugemine

Märtsi lõpus Kuressaare linnastaadionil mängitavaks maavõistlusmänguks Uus-Kaledooniaga peatreener Arno Pijpersi poolt Saaremaa jalgpallikoondise kandidaadiks arvatud väravavaht Mihkel Aksalu postide vahele asumine eeldab mehe vigastusest paranemist.
Viimased hooajad Soomes Seinäjoki klubis mänginud ja ka Eesti koondise esiväravavahi rolli täitnud 35-aastase Mihkel Aksalu randmeravi võtab veel aega ja seepärast pole ta osalemises päris kindel.
“Sõltub asjaoludest,” märkis aastate eest vaid ühes liigakohtumises FC Kuressaaret esindanud Aksalu, lisades, et praegu on ta kindlasti vigastusega väljas ja on keeruline öelda, millises seisus ja kus ta on märtsi lõpus.
“Muidugi on igasugune kohtumine teise saareriigi meeskonnaga Saaremaale suur väljakutse. Seni oleme saanud ju mängida Hiiumaaga ja vastastega Saarte mängudel. Eksootiliste saartega pole aga saarlased mänginud, seepärast on tegu kindlasti suure asjaga.”
Mihkel Aksalu vaatab eelseisvale kohtumisele ja saarlaste võimalustele positiivselt, sest lippude alla on kutsutud Saaremaa paremad pojad. “Pall on ümmargune ja jalgpallimängus võib kõike juhtuda,” tõdes väravavaht.
Samas on Mihkel Aksalu hetkel ka ilma kindla klubi ja mängupaigata. Võimalusi ja arenguid sellel teemal ei soovinud väravavaht praegu veel kommenteerida.