Sworve võttis sisse liidripositsiooni

2 minuti lugemine

Saaremaa minijalgpalli 2013. aasta meistrivõistlustel peeti täna esimese etapi play-off mängud ja kõige edukamalt läbis need Sworve meeskond (pildil).

Kui eile olid nad võitnud oma alagrupi kindlalt täiseduga, siis täna pidi Sworve pärast veerandfinaalis 3:0 Mustjala alistamist kõvasti pingutama, sest nii poolfinaal kui ka finaal võideti tänu paremusele penaltite löömises. Poolfinaalis pidi nende paremust tunnistama valitsev meister FC Salme ja finaalis alistus eile teise alagrupi võitnud FC Taritu. Mõlemas penaltiseerias kerkis sworvekate kangelaseks väravavaht Enri Nurmik, kes suutis tõrjuda vastavalt Sander Suurhansu ja Martin Prostangu löögid.

Kolmanda koha punktid võttis endale Leisi Vald, kui tasavägises kohamängus võideti Salmet 2:1.   Viiendast kaheksandana jagunesid kohad järjekorras Lümanda Rähnid, Saaremaa JK, HP Autohooldus ja Mustjala. Eile suuremas alagrupis viimaseks jäänud  ja play-offi mitte pääsenud  MGM Team saab üheksanda koha 1 punkti ja järgmisel etapil mängib kindlasti nelja meeskonna alagrupis.

Parimaks väravakütiks 7 tabamusega tõusis Saaremaa tugevaima jalaga jalgpallur Jüri Põld meeskonnast Saaremaa JK.

Teine etapp peetakse Kuressaare spordihoones juba eesoleval nädalavahetusel mõlemal päeval algusega  kell 10.00.

Täpsemalt saab esimese etapi tulemuste, väravalööjate ja teiste huvitavate faktidega tutvuda siin.