Naiskond alustas Rahvaliigat kaotusega

< 1 minuti lugemine

Rahvaliigas debüüdi ärevusest Põhja-Tallinna JK Volta vastu kiirelt 0:3 kaotusseisu jäänud FC Kuressaare sai mängu toimima ja pidi kodus lõpuks tunnistama vastase 4:1 paremust.

„Seda oli juba riietusruumis näha, et mõnel tüdrukul oli ärevus sees, sest oli ju hooaja esimene mäng, Rahvaliiga ja tundmatu maa,“ rääkis peatreener Danel Tiirats, lisades, et tundmatus tekitas küsimärke.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises võitsid külalised poolaja 3:1 ja kuigi teisel poolajal oli domineerivam Kure, kes lõi ka palju võimalusi jõudis korra sihile siiski vaid Volta.

„Kohe esimene rünnak löödi ära,“ tõdes peatreener Danel Tiirats. „Unustasime ära, et Rahvaliigas suluseisu ei ole, ründaja jäeti üksi ja karistati kohe ära. Sealt tuli ehmatus, aga kui veel see käega penalti ära võtta, siis saime mängu sisse ja teine poolaeg kuulus juba puhtalt meile.“

Pärast Kristina Ranna löödud 1:3 väravat, sai kure mängu enda kätte. „Tüdrukud hakkasid jooksvalt aru saama kuidas nende pikkade pallidega toime tulla. Esimesel poolajal oli Voltal taganttuul ja nad saatsid palli meie liini taha. Sellega enam ei üllatatud,“ märkis Danel Tiirats.