Alver Kivi

Naiskond tegi kodus dramaatilise viigi

< 1 minuti lugemine

Esiliiga üleminekumängudel võõrustas FC Kuressaare  Tartu JK Tammeka II-st ja tegi pea terve kohtumise vähemuses mängides 1:1 viigi.

Kure Arenal mängitud kohtumises vigastas Karmen-Kelsi Kruut juba 15 minutil põlve ja pidi mängu pooleli jätma. Kuna vahetusmängijaid ei olnud siis tuli jätkata kümnekesi. Ometi suudeti Kerli Kase väravast 1:0 juhtuma minna.

Teisel poolajal valdas enam palli Tammeka ja Kure otsis võimalusi vasturünnakutest. Korra tuli ka kaitses eksimus ja külalised viigistasid. 75. minutil sai viga Annemai Alas, kohale kutsuti ka kiirabi ja saarlannad pidid üheksakesi lõpuni seisma.

“Kokkuvõttes peab rahul olema,” märkis treener Roland Kütt. “Kui 75 minutit mängid kümnekesi ja viimased veerand tundi üheksakesi, siis peaks viigiga ka rahul olema. Mängupilt väga kiita ei olnud, nagu sügisjalgpall on, väljas jahe ja väljak libe.”

Pühapäeval seisab Tartus ees korduskohtumine. “On vaja mängijad kokku saada,” tõdes Roland Kütt. “Loodetavasti saavad kõik aru, et olukord ei ole kiita, aga ma usun, et kui saame mängida kui võrdne võrdsega, siis on mängupilt ka ilusam.”