Alver Kivi

Naiskond võitis teise liiga

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare naiskond alistas võõrsil Põlva FC Lootos II 4:1 ja kindlustas sellega endale voor enne lõppu teise liiga võidu.
Kuna FC Kuressaare on kogunud 14 mänguga 33 punkti ja lähim jälitaja Pärnu JK Vaprus 29 punkti kuulub enne järgmisel pühapäeval kodus mängitavat viimast kohtumist Narva JK Transiga liigavõit saarlannadele.
“Me kindlasti väärisime seda võitu, sest vääratasime hooajal kõige vähem,” märkis peatreener Roland Kütt. “Õhkkond viimasel mängul oli rahulik ja üleliigset pinget ei olnud. Suutsime hoida pea külmana ja võtsime kokkuvõttes selle, mis meile sel aastal kuulub.”
Põlva Lootospargis mängitud kohtumises viis Kristina Teern Kure 1:0 juhtima, kuid see seis püsis päris kaua, kuni Eva Ratas lõi 2:0. Väike pinge tekkis siis, kui võõrustajad vähendasid enda kaotusseisu 1:2-le, kuid Teerni kaks tabamust panid asjad lõplikult paika.
“Tüdrukud olid tublid ja suutsid Põlvas asja ära otsustada,” rääkis Roland Kütt. “Saime ülesandega hakkama ja ei jätnud asju viimaseks mänguks. Olen oma mängijate üle väga uhke.”
Mängisid: Johanna Priske, Annabel Metsalu, Karmen-Kelsi Kruut, Gerly Ots, Eliisa Saar, Eva Haavel, Elis Armuand, Kristina Teern, Eva Ratas, Kerli Kask ja Marie Puust.