Nevil Krimm tahab lüüa palju väravaid

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare Premium liiga avakohtumises FCI Tallinna Levadiaga 63. minutil Joonas Soomre asemel väljakule jooksnud ründaja Nevil Krimm tahab lüüa meeskonna eest võimalikult palju väravaid.

Mullu Nõmme Kalju FC Esiliiga B meeskonda esindanud ja tänavu FC Kuressaarega liitunud Nevil Krimm tunnistas, et oma debüüdi alguses oli mängu raske sisse elada, aga mida mäng edasi seda paremaks läks tunne. „Tempo ja kiirus olid ikka kohe teised, söödud liikusid kui välgud ja vastane oli tugev,“ leidis äsja 18-aastaseks saanud ründaja.

„Väljakule minnes hirmu ei tundnud ja olin enesekindel. Premium liiga debüüt oli minu jaoks väga oluline ja tänan treenerit selle võimaluse eest. Oleks saanud muidugi paremini, aga suurt muret pole. Juurde on vaja kindlasti panna otsustuskiiruses ja ka füüsiliselt tuleb tugevamaks saada. Mulle meeldib mängida rünnakul ja number 10 positsioonil.“

FC Kuressaarde kutsus Nevil Krimmi peatreener Roman Kožuhhovski, kes oli noormeest Kalju Esiliiga B meeskonnas juhendanud. „Näen tema töökuse, treeningutesse suhtumise ja mängu najal, et tal on perspektiiv saada Premium liiga mängijaks,“ selgitas peatreener oma valikut.

„Nevil on mobiilne, liigub pidevalt pallita, ta on tehniline ja võib mängida nii parema, kui vasaku jalaga ning teeb kõike maksimaalsel kiirusel. Ja positiivne on see, et Nevil tahab alati lõpetada pealelöögiga.“

Nevil Krimmi sõnul mõtles ta siiski veidi, kas tasub Kaljust ära tulla. Ta vaatas üldist pilti, analüüsis oma võimalusi ja nägi Kuressaares potentsiaali. „Atmosfäär on positiivne, mind võeti kohe hästi vastu ja meeskonda sisse elamine käis kergelt,“ märkis ründaja.

„Üritan väljakul alati oma meeskonnakaaslasi toetada ja olla ise ka positiivne. Eesmärk on nagu igal jalgpalluril alustada alati põhikoosseisus ja võimalikult palju väravaid lüüa. Sander Laht on trennis ja mängus mind palju juhendanud.“

Meeskonna võimalusi alanud hooajal hindab Nevil Krimm kõrgelt. „Tugev tabeli keskmik, aga selleks on vaja tööd teha ja ühtselt tegutseda, et saaks hea emotsiooniga edasi panna,“ lausus ta.