Ninaluu murdnud Sander Seeman endale hinnaalandust ei tee

< 1 minuti lugemine

Premium liiga võidukas kohtumises Tallinna Legioni vastu ninaluu mõra saanud FC Kuressaare poolkaitsja Sander Seeman vigastusest suurt numbrit ei tee ja tahab juba laupäeval Kalevi vastu lahingusse minna.

Kure poolkaitsja Sander Seeman sai Tallinnas Sportland Arenal mängitud kohtumises vigastada 20. minutil oma trahvikasti juures toimunud võitluses Legioni ründajaga. „Eluvaim on sees ja pole hullu midagi,“ tunnistas ta.

„Ega ma sellele vigastusele eriti ei mõtle, ülejäänud mängu mängisin ju nii ära. Püüame maski leida ja siis sellega mängida. Eks teisedki on maskiga mänginud ja mina küll siin järele anda ei taha. Ja eks meil on koosseis praegu õhuke ka ning iga mees on arvel.“

Laupäevane kohtumine Kaleviga on Kurele jätkuvalt oluline, sest oma võidu ja Transi kaotuse korral Legionile on võimalik tõusta kaheksandaks ja vältida üleminekumänge. „See mäng on vaja võita ja teha kõik, et asi meie enda taha ei jääks,“ tõdes Sander Seeman.

„Kindlasti me alla 3 punkti ei taha, aga usun, et Kalev ei tee meile seda kuidagi kergemaks ja tullakse täiega panema. Kui tahame olla edukad peame samamoodi võitlema, kui tegime seda Legioni vastu. Võitlust tuleb kindlasti palju.“