Noore koosseisuga mänginud Kure sai esimese kaotuse

Tallinnas EJL hallis mängitud Taliturniiri kohtumises jäi noorendatud koosseisuga mänginud FC Kuressaare hätta esiliiga meeskonna Nõmme Unitedi kiirete vasturünnakutega ja kaotas 1:3.

Kuna FC Kuressaare kohtub laupäeval Haapsalus Läti meeskonna Jelgavaga pani peatreener Roman Kožuhhovski välja eksperimentaalse koosseisu, kuhu kaasas palju noori ja ka duubli mängijaid.

Sellele vaatamata võeti kohe kõrge pressinguga initsiatiiv väljakul enda kätte ja vastane üritas nõelata vasturünnakutega. Esimesel poolajal tegid nad kaks pealelööki Enri Nurmiku väravale ja mõlemal korral edukalt. Kure värava eest hoolitses penaltist Aleksander Iljin ja poolaeg seega 1:2.

Teisel poolajal valdas palli juba rohkem United, Nurmikul tuli väravas teha rohkem tõrjeid ja korra sai ka palli võrgust välja võtta. Kure mehed lõid rünnakul mitmeid olukordi, kuid neid tulemuseks realiseerida ei suudetud.

FC Kuressaare: Enri Nurmik, Markus Allast, Mathias Palts, Mairo Miil, Oliver Rass, Joonas Vahermägi, Artjom Jermatšenko, Andrei Smirnov, Aleksander Iljin, Miikael Tuus, Andero Kivi

Vahetusmängijad: Magnus Karofeld, Andri Rõõmus, Joosep Kobin, Rando Tarkmeel, Mattias Opp