Alver Kivi

Noored naasesid U17 Eliitliigas puhkuselt võiduga

< 1 minuti lugemine

Suvepausilt naasnud U17 võistkond alustas Eliitliigat võiduga, kui koduväljakul alistati Tallinna FC Ararat 4:2.

Kuressaare Linnastaadionil mängitud kohtumise esimese poolaja võitis FC Kuressaare Stiiven Sirgo kahest ja Märten Opi ühest tabamusest 3:0. Teisel poolajal lõid külalised penaltist ühe tagasi, kuid Mairo Miil suurendas oma võistkonna eduseisu taas 4:1-le. Siis lõid külalised veel ühe värava ja enam ei jõudnud eesmärgile ükski pool.

Treener Maikko Mölder märkis, et läks hästi ja tulemus on hea. „Vastane ei olnud nõrk, sest mäng oli võrdne, aga määravaks said pisiasjad,“ leidis ta. „Kus me oleme heaks läinud on see, et teeme koos FC Kuressaare II-ga trenni ja vanemate meestega harjutamine annab poistele palju juurde.“

Mängisid: Garel Muul, Karl Kadak, Saimon Moondu, Kristjan Mäeots, Marat Lõsõi, Iiv Aavik, Karmo Paju, Märten Opp, Reiko Mäeorg, Stiiven Sirgo, Mairo Miil.

Varumehed: Karl Sai, Mihkel Rasu, Jaan Kask ja Tenno Kaskmäe.