Paide lõpetas Kure võiduseeria

< 1 minuti lugemine

Kuigi FC Kuressaare omas koduväljakul Paide Linnameeskonna vastu kerget ülekaalu ja oli ründavam pool olid külalised vasturünnakutel teravamad ja võitsid 4:1.

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises kaotas Kure poolaja 0:2 ja jäi 46. minutil koguni 0:3 kaotusseisu, suudeti võitlust jätkata ja 51. minutil vähendas oma esimese Premium liiga värava löönud Mathias Palts kaotusseisu 1:3-le. Rünnakul püsinud Kurel jäi aga taga hõredaks ja teisel üleminutil vormistas Paide 4:1 võidu.

„Selline kaotus on vahel kasulik ja vajalik,“ leidis peatreener Roman Kožuhhovski pärast mängu. „Samas teeb rõõmu, et meeskond on alati võitluses sees vaatamata tulemusele. Olukorras, kus lähed vaheajale 0:2 kaotusseisus ja siis lüüakse veel üks värav ei ole ei ole lihtne. Aga polnud nii, et meeskond oleks kaotanud distsipliini, mehed soovisid hoopis mängu tagasi saada. Muidugi on sellise skoori puhul keeruline tagasi tulla, kuid Mathiase värav andis energiat juurde.“

Roman Kožuhhovski sõnul ongi jalgpall selles osas huvitav, et võid ju väljakul domineerida, aga sulle lüüakse. „Meil olid head võimalused, et mängu tagasi tulla ja olime mängus lõpuni,“ lisas ta.