Pilleriin Pohlak U17 koondisega EM-valikturniiril

< 1 minuti lugemine

Eesti neidude U17 jalgpallikoondis kogunes EM-valikturniiri esimeseks ringiks, mida võõrustatakse Tallinnas kahel staadionil. Koondises on ka FC Kuressaare poolkaitsja Pilleriin Pohlak.

Koondise peatreener Aleksandra Ševoldajeva on koduseks EM-valikturniiriks koondise koosseisu nimetanud 23 noormängijat, kes tulevad kokku 11 jalgpalliklubist üle Eesti. Koondise lõplik 20-mängijaline koosseis selgub 6. oktoobriks. Eestit ootab esimene mäng ees reedel, 7. oktoobril kell 18, kui kohtutakse Taaniga. Esmaspäeval, 10. oktoobril kell 18 on vastaseks Inglismaa ning turniiri viimases kohtumises läheb Eesti 13. oktoobril kell 14.30 vastamisi Ukrainaga. Kõik Eesti osalusega kohtumised peetakse A. Le Coq Arenal, ülejäänud turniiri mängud toimuvad Kadrioru staadionil.

Koondise peatreeneri Aleksandra Ševoldajeva sõnul on turniiriks paika pandud kaks suuremat eesmärki: üks on tulemuslik, teine arengupõhine. „Selge on, et kohtume tipptasemel mängijatega, kelle tempoga saime tutvuda sel aastal kohtumistes Itaalia ja Poolaga. Eesootava valikturniiriga jätkame vundamendi ehitamist järgmise aasta finaalturniiriks. Minu soov on nendes kõrge tasemega vastasseisudes näha meie võistkondlikku edasiminekut. Tahame A-tugevusgrupis mängimisega jätkata ka valikturniiri teises ringis ning selleks peame saavutama oma alagrupis vähemalt kolmanda koha,” võttis Ševoldajeva eesootava turniiri eesmärgid kokku.