Ralf-Sander Suvinõmm näeb Kures arenguvõimalusi

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaarega liitunud 19-aastasel poolkaitsjal Ralf-Sander Suvinõmmel on eelmise hooaja teisest poolest JK Tallinna Kalevi särgis kirjas juba kuus Premium liiga kohtumist ja saarlaste satsis loodab ta teenida veelgi rohkem mänguaega.

„Eesmärk on lisaks mänguminutitele koguda kogemusi ja olla meeskonnale maksimaalselt kasulik,“ rääkis Ralf-Sander Suvinõmm. „Treeningute põhjal on meeskonnast väga hea mulje. Klubis valitsev keskkond ja õhkkond on suurepärased. Olin üllatunud, kuidas punt riietusruumis koos on, sest siin ei ole nii, et on mitu erinevat punti, kõik on koos ja räägivad samal teemal.“

Ralf-Sander Suvinõmme sõnul on Kurelt tulnud pakkumine liitumiseks tema karjääri mõttes parim lahendus ja otsus liituda tuli kiirelt. „Kure andis mulle selle võimaluse, võtsin selle vastu ja siin ma olen,“ märkis ka Eesti U-19 koondisesse kuuluv mängumees. „Meeskond on mulle üldiselt tuttav, sest poolte meestega olen ma juba koos mänginud ja olen ka satsi mänge jälginud.“

Kure võimalusi hinnates ütles Ralf-Sander Suvinõmm, et kõigepealt tuleb taga asjad korras hoida ja selle pealt saab edasi vaadata. „Ma näen, et meeskonnal on potentsiaal olemas ja kuues-seitsmes koht olek võimalik kätte võidelda küll, aga  mida kõrgemal seda parem,“ leidis poolkaitsja.

Ralf-Sander Suvinõmme hinnangul on tal noore mängumehena veel väga palju arenguruumi. „Isiklikus plaanis pean juurde panema mitte ainult kaitses tegutsemisele vaid ka rünnakul tahaks rohkem kasulikumalt panustada ja aidata tagant ülesehitamisel,“ lausus ta.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Ralf-Sander Suvinõmm peab kõigepealt taastuma traumast. „Kuid ma julgen temale loota, tean tema kvaliteeti ja tegu on kindlasti mängumehega keda saan usaldada,“ märkis ta.