Roman Kožuhhovski: ma ei arva, et see on kriis

2 minuti lugemine

Vaatamata sellele, et FC Kuressaare on Premium liigas seitse mängu järjest võiduta usub meeskonna peatreener Roman Kožuhhovski, et asjad on kontrolli all.

„Ma ei arva, et see on kriis,“ märkis Roman Kožuhhovski, lisades, et seni peetud kohtumistes pole ükski vastane Kuret mänguliselt üle mänginud. „Kuid kui hooaega alustab sisuliselt uus meeskond, siis võtab kokkumängu leidmine aega ja Kure puhul nii on,“ lausus ta.

„Rasketes olukordades tuleb meeskonnal leida ühine keel. Vajalik motivatsioon on nii treeneritel, kui mängijatel olemas. Me ei istu käed rüpes ning teeme tööd edasi ja usume üksteisesse.“

Roman Kožuhhovski ütles, et kui vaadata tänast seisu Premium liiga turniiritabelis, siis üks võit muudab palju. „Me pole halval positsioonil ja meil on ka üks mäng vähem mängitud,“ leidis treener.

Samas oli kohtumine Kaljuga kolmas järjestikune, kus Kure ei ole löönud ka väravat. „Ühte kindlat põhjust siin ei ole,“ tunnistas Roman Kožuhhovski. „Momente oleme loonud, kuid täpsusest on olnud puudu ja see on tekitanud ka mõningast ebakindlust. Aga ma olen kindel, et me ületame selle ja küll tulevad ka väravad. Meil oli periood, kus saime neli võitu järjest ja lõime kõikides mängudes värava. Jalgpall on mitmekülgne ja kuigi praegu on meil keeruline aeg, siis suurt probleemi ma ei näe.“

Kui Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium liiga esimeses omavahelises kohtumises võitis FC Kuressaare Nõmme Kalju FC 2:0, siis nüüd sai pealinna meeskond sama skooriga revanši.

 EJL TNTK jalgpalliväljakul mängitud kohtumises lõid Kalju väravad 74. minutil Promise David ja 90+1. Henri Järvelaid. Võimalusi oli ka Kurel, kuid vastase väravavõrku sahistada ei suudetud.

Roman Kožuhhovski märkis, et esimese poolaja algus oli keeruline ja esimese 20 minutiga oli vaja mängu sisse saada. „Samas väga ohtlikke olukordi polnud, Kaljul tekkisid võimalused standardolukordades,“ leidis ta, lisades, et vaheajal oli näha, et poisid on võitluseks valmis. Tehti ka mõned muudatused ja saadi asjad toimima.

„Kahjuks lasime vasturünnakul ühe sisse, pärast seda ründasime lõpuni ja Kalju teise värava saab kanda just selle arvele. Minu tunne oli sama, mis pärast mängu Levadiaga. Võitlesime ja mängisime väärikalt, kuid lõppkokkuvõttes määrab ikkagi tulemus.“