Levadia murdis Kure kahe iluväravaga

< 1 minuti lugemine

Premium liigas püsis FC Kuressaare koduväljakul FCI Tallinna Levadia vastu korralikult mängus, kuid vastaste kahte individuaalset sooritust pidurdada ei suudetud ja tulemuseks 0:2.

„Kindlasti ei saa me kaotusega rahul olla, kuid see mida poisid näitasid väljakul ja mängupilt olid positiivsed,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Muidugi me teadsime, et Levadiaga ootab meid raske mäng. Oli keeruline, kuid lõime ka ise olukordi, et värava ära lüüa.“

Kuressaare linnastaadionil mängis esimesel poolajal Kure palliga rohkem, kuigi ei domineerinud. Suudeti luua ka mitu värava olukorda, Levadia ohtlikud võimalused tekkisid standard olukordades. Teise poolaja algul said külalised kontrolli mängu üle ja Kure nõelas vasturünnakutega.

Esimene pall löödi Kure väravavõrku 77. minutil, kui keskkaitsja Rasmus Peetson liikus palliga keskringist mitukümmend meetrit Kure värava suunas ja siis virutas palli kaugelt sisse. Teine tabamus sündis 84. minutil, kui Ioan Yakovlev mängis üle Joonas Soomre ja Mairo Miili ja lõi latipõrkest 2:0.

„Saame aru, et Levadia saab juurde panna ja mäng pandi veelgi kiiremaks,“ tõdes Roman Kožuhhovski, lisades, et on hea, et laupäeval on juba uus mäng.