Sander Lahe särgile 30 soovijat

< 1 minuti lugemine

Kui fännid FC Kuressaare viimase kohtumise järel Transiga mängijatelt mälestuseks mängusärke küsisid pidid paljud pettuma, sest kõik oli meeste poolt juba varem ära lubatud. Kõige rohkem sooviavaldusi tuli aga poolkaitsja Sander Lahele.

„Tegelikult väga positiivne, aga ma tegelikult ei arva, et ma nüüd niikõva mees olen,“ ütles Kure eest 370 mänguga 107 väravat löönud Sander Laht, kelle särki soovis 30 fänni ümber, kusjuures kaks viimast sooviavaldust tuli sõnumina Transiga mängu käigus.

Sander Lahe sõnul on tema mängusärki küsinud nii Kure oma poisid, kuid soovitud on ka Florast ja isegi Narvast. Vastavaid sõnumeid on tulnud ka välismaalt. Paraku tuli valik teha ja nii saab selle üks tema Flora treeninggrupi poiss, kes koos isaga küsis särki juba poolaastat tagasi.

„Ise ei ole ma kunagi kelleltki särki küsinud,“ tunnistas Sander Laht. „Elasin ju linnast kaugel Koimlas ja Kure mängudele eriti ei saanud. Kui aga sooviks, siis muidugi Martin Reimi, Mart Poomi ja Konstantin Vassiljevi mängusärki.“

Kuigi lootus sureb viimasena ja trofeede küsimine käis veel ka riietusruumi ukse taga tuli huvilistel lõpuks leppida siiski mängijate pükste ja kedridega. Hinnatud trofee sai siiski klubi mängukorraldaja, kellele peatreener Roman Kožuhhovski kinkis hea töö eest tänutäheks oma dressipluusi.