Siim Aer tuleb viikingilaevale lisahoogu andma

< 1 minuti lugemine

Kuigi Paide Linnameeskonnast FC Kuressaarega laenulepinguga liitunud 22-aastane poolkaitsja Siim Aer on löönud seni oma ainsa Premium liiga värava just saarlaste väravavõrku, tahab ta nüüd panustada sellesse, et meeskonna vastastele võimalikult palju lüüa.

„Proovin oma tugevused Kure kasuks rakendada,“ märkis mullu Paide Linnameeskonna eest kolmes kohtumises väljakul käinud Siim Aer. „Tahan rünnakul teravusi luua, olla kaitsemängus abiks ja võitluses agressiivne. Samas saab ka juurde panna kõiges ja eeskätt tuleb tõsta võimekust töötada äärel nii rünnakul, kui kaitses.“

Siim Aeru kutsus FC Kuressaarega liituma peatreener Roman Kožuhhovski. „Tunnen Romani juba varasemast ja kui ta tegi ettepaneku Kurega liitumiseks, siis otsustasin sellest võimalusest kinni võtta,“ lausus Aer, lisades, et ta tundis kohe algul, et see on koht, kus tahaks olla, Kurega liitumine tundus olevat õiget samm ja keskkond, kus areneda.

29. juunil 2019 võitis Paide linnameeskond FC Kuressaare 7:0. Paidest pärit Siim Aer sekkus mängu vahetusest ning lõi oma esimene ja seni ainsa Premium liiga värava. „See on tore kokkusattumus ja loodan, et hakkame nüüd koos teistele väravaid lööma,“ lausus enesekindel poolkaitsja.

Roman Kožuhhovski hinnangul on Siim Aeru näol tegu kvaliteetse mängijaga, kellel on hea tehnika ja korralik väljakunägemine. „Ta oli tugevas meeskonnas, kuid sai seal põhikoosseisus vähe mänguaega. Minul on tema osas vaid positiivne tagasiside ja tegu on ääremängijaga, kes võib edukalt tegutseda mõlemal äärel,“ selgitas ta.

Siim Aeru hinnangul on FC Kuressaarel algaval hooajal täitsa okei võimalused, kuid tuleb olla ka realistlikud. „Meeskonna seis on hea, kõik näevad trennis vaeva ja ma ei näe põhjust miks peaksime ebaõnnestuma,“ oli ta enesekindel.