Sören Kaldma keskendub vigastuse ravile

< 1 minuti lugemine

Eelmise aasta juulis FC Kuressaarega liitunud Sören Kaldma aitas meeskonnal Premium liigasse püsima jääda, kuid võitles hooaja lõpus vigastusega, mis jätab mehe hetkel jalgpallist eemale.

„Võtan aja maha, et ennast täielikult terveks ravida,“ ütles varem Nõmme Kaljus, Paide Linnameeskonnas ja Tallinnas Kalevis mänginud ning kolmel korral ka Eesti koondist esindanud Sören Kaldma, lisades, et tuleviku osas on tal erinevad mõtted ja aeg näitab milline neist realiseerub.

Kures mängitud aja kohta ütles vajadusel poolkaitses või kaitses mänginud Sören Kaldma, et tulemuste poolest oli poolaasta kehv. „Aga iga mäng andsime vastasele hea lahingu,“ lausus ta. „Oli mänge, kus väikesed õnnestumised oleks tabelisse andnud lisapunkte. Usun, et olime tabeli teises pooles tugevad konkurendid.“

Sören Kaldma sõnul on Kuressaare tugevuseks kindlasti meeskonnas valitsev atmosfäär. „Garderoobis on alati positiivne ja meeleolukas keskkond. Väljakule astudes suudavad kõik mehed ümber lülituda ja keskenduda maksimaalselt treeningule,“ leidis ta.

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski hinnangul on Sören Kaldma näol tegu väärt mängumehega, kes oli võimeline mängima erinevatel positsioonidel. „Kindlasti ta tugevdas meie meeskonda,“ lausus peatreener.