Sander Laht lõiAasta ilusaima värava

< 1 minuti lugemine

Premium liiga 2020. aasta ilusaimaks tabamuseks valiti FC Kuressaare ründaja Sander Lahe värav Tallinna JK Legioni vastu.

„See on muidugi tore ja tänan kõiki hääletajad,“ rääkis Sander Laht. „Kindlasti on igasugune tunnustus jalgpallurile tervitatav. Sain selles osas Rauno Tutkile järele, aga loodetavasti mitte omaväravate osas.“

Premium liiga 2020 hooaja ilusaima värava valikus oli 12 suurepärast tabamust, alates kaug- ja käärlöökidest ja lõpetades ristnurka löödud väravatega. Sander Laht saatis nahkkera teele põõrdelt kauglöögiga Legioni värava ristnurka.

„Kui lähed lööma ei mõtle soorituse ilule vaid sellele, et pall ikka sisse läheks,“ rääkis Sander Laht. „Peamine, et värav on meeskonnale kasulik ja selles mängus ikka ühe punkti ju kätte saime. See oli nagunii selline optimistlik pealelöök, sest kehaasend ei olnud korralikult paigas. Samas tuli see seepärast ootamatult ka Pavel Londakule.“

Soccernet.ee lehel toimunud hääletusel anti 5204 häält ning Laht kogus nendest 47,6% ehk 2477 häält! Temale järgnesid Henri Järvelaid (41,7%), Karl Mööl (3,1%), Martin Miller (2,2%), Pavel Dõmov (1%), Kaspar Paur ja Nikolai Mašitšev (0,9%), Chinedu Geoffrey (0,63%), Edgar Tur (0,6%), Sergei Mošnikov (0,5%), Deniss Vnukov (0,4%) ja German Šlein (0,3%).