Sörve JK alistas tähtsas mängus Rummu Dünamo

Sörve JK alistas täna võitluses II liiga Lääne/Lõuna tsooni teise koha eest oma lähikonkurendi Rummu Dünamo 3:1.

Treener Jan Važinski ütles, et Rummu vastu saadi tulemus, mida võtma mindi.  „Saime vajalikud punktid, ülekaal oli selgelt meie, aga väljakul oli ka tugev koosseis,“ tõdes ta, lisades, et võimalusi oli väga palju, kuid realiseerimine jättis soovida.

Salme staadionil mängitud kohtumises avas 20. minutil skoori Alari Saar. Puhkama mindi väljakuperemeeste 2:0 eduseisul pärast Elari Valmase vasaku jalaga sooritatud ilusat kauglööki 20 meetrilt 32. minutil. Kui teist poolaega oli mängitud neli minutit lõi Elari Valmas 3:0.

„Terve esimese poolaja ja teise 5-7 minutit mängisime korralikult,“ rääkis Jan Važinski. „Pärast 3:0 eduseisu hakkasime rohkem vastase järgi mängima ja olukord läks närviliseks. Unustasime, et on vaja keskenduda oma mängule.“

Kontsentratsiooni kaotanud saarlased hakkasid vigu tegema ja nii määras kohtunik 74. minutil penalti, mille külalised ka realiseerisid.

„Nemad olid närvis. Me oleks võinud rahulikult lõpuni lükata. Aga saime kogemuse, et mängu ajal on vaja keskenduda oma mängule,“ märkis treener.

Sörve JK koosseis: Martin Lonn, Algis Kelder, Jaanis Kriska, Taavi Azarov, Urmas Rajaver, Märten Pajunurm,  Alari Saar (65. Priit Suluste), Sander Seeman, Mario Stern (46. Maarek Suursaar), Elari Valmas (73. Edmond Salong), Amor Luup.

Järgmise mängu peab meeskond pühapäeval, 15. septembril, kui Salmele tuleb külla Tartu JK Welco Elekter.

II W/S liiga tabel (7. septembri seisuga)