Sörve JK sai raske võidu

Kuigi Sörve JK kohtus pühapäeval teise liiga Lõuna/Lääne tsooni eelviimase Tartu JK Welco Elektriga, pidi meeskond tõsiselt pingutama, et 1:0 võit kätte saada.

Salme staadionil mängitud kohtumises asusid saarlased juhtima 10. minutil, kui ründajate Mario Sterni ja Maarek Suursaare omavaheline kombinatsioon vastaste kastis vilja kandis. Hiljem enam korralike võimalusi luua ei suudetud. Teisel poolajal hoolitses parima võimaluse eest vahetusest sekkunud Maikko Mölder, kelle löögist tabas pall latti. Väravavõimalusi polnud ka külalistel, kuigi nemad kontrollisid pisut rohkem palli.

Sörve JK treener Jan Važinski tunnistas, et kuigi tabelis ollakse erinevatel pooltel, ei oodanud ta kerget mängu. „Welco mehed näitasid juba esimeses kohtumises, et on head mängumehed,“ rääkis treener.

„Welco on kaitses hea ja seda näitab nende poolt sisselastud väravate arv. Rünnakul ei ole nad väga teravad, aga valdavad palli hästi. Teenisime rasked kolm punkti.“

Sörve mängis koosseisus: Martin Lonn, Sander Süld, Taavi Azarov, Algis Kelder, Reivo Vinter (70. Veiko Tasa), Sander Seeman, Alari Saar, Margus Rajaver, Mario Stern (70. Edmond Salong), Maarek Suursaar (56. Maikko Mölder), Andro Aavik.

Järgmises voorus võõrustatakse 22. septembril FC Nõmme Unitedit, kes on hetkel  Sörve JK lähim konkurent tabeli teisele kohale.