Sörve alistas Viljandi Tuleviku duubli

Esimesel poolajal allatuult rünnanud Sörve JK lõi Viljandi Tuleviku duublile neli väravat ja kuna teisel poolajal suutsid mulgid lüüa vaid kaks, siis said saarlased tähtsa 4:2 võidu.

„See oli meie ilm,“ tunnistas Sörve JK treener Sander Viira pärast mängu. „Sellise kodutuulega ei tohi me kaotada ja täna suutsime oma abimängija ilusti ära kasutada.“

Väga tuulisel Salme staadionil viis Priit Suluste väljakuperemehed juba 3. minutil 1:0 juhtima. 10. ja 12. minutil lõi Maarek Suursaar 2:0 ja 3:0 ning 17. minutil tegi Danel Tiirats seisuks 4:0.

Teisel poolajal suutsid Sörve mehed hoida oma värava puutumata 20 minutit,  siis eksiti Tuleviku meeste nurgalöögi tõrjumisel. Kulus veel 20 minutit, kui külalised lõid taas nurgalöögist teisegi värava.

Kuigi rünnati vastu tuult, olid oma võimalused ka väljakuperemeestel, kuid rohkem väravaid slüüa ei õnnestunud. Külalised mängisid viimased minutid ka vähemuses, sest nende mängija sai punase kaardi.

„Kõige tähtsam, et võit tuli ära,“ rõõmustas Sander Viira. „Esimesel poolajal lõime piisavalt palju väravaid, ehki oleks võinud ka rohkem saada. Teisel poolajal arvati, et edu on suur ja lasti jalg pisut sirgu. Nende väravad olid meie jaoks õnnetud, sest selle tuulega tuleb nurgalöökide puhul palli teistsuguse lennuga arvestada.“

Viljandi vastu mängisid: Martin Lonn, Karl Arge, Kirill Kornilov, Laur Vatsfeld, Aleks Lesk, Mikk Rajaver, Danel Tiirats, Eerik Poopuu, Ott Torn, Priit Suluste ja Maarek Suursaar. Vahetusest sekkusid Tanel Noot ja Sander Viira.

Järgmises voorus kohtutakse laupäeval, 4. oktoobril Pärnus FC Metropooliga.