Sörve JK jäi võõrsil FC Metropoolile alla

Sörve JK pidi Pärnus sealselt FC Metropoolilt vastu võtma 2:3 kaotuse.

Pärnus mängitud kohtumist alustasid saarlased hästi ja esimese veerandtunniga suudeti luua mitu ohtlikku momenti, mis jäid paraku realiseerimata. Seejärel kaldus ülekaal väljakuperemeestele, kes asusid 31. minutil 1:0 juhtima ja kontrollisid mängu poolaja lõpuni.

Teise poolaja algul lõi Mark Kristjan Pitk 1:1, kuid seejärel lasti vastastel lüüa omakorda kaks väravat ja nii jäädi kaotusseisu 1:3. „Nad said väravad meie oma eksimustest ja praagist,“ tunnistas Sörve JK treener Sander Viira.

Mängu lõpus said saarlased oma mängu taas paremini käima ja 89. minutil lõi vahetusest mängu sekkunud Sander Viira seisuks 2:3. Oli ka võimalusi viigistada, kuid eesmärgile ei jõutud. „Oli võidetav mäng,“ tõdes Sander Viira. „Eksisime ise liiga lihtsalt ja need olukorrad said kahjuks määravaks. Oleks me punkti kätte saanud, võinuks juba praeguses tabeliseisus rahulikum olla. Nüüd tuleb veel kahes viimases mängus tõsiselt pingutada.“

Metropooli vastu mängisid: Roland Kütt, Marko Namm, Ott Pukk, Kirill Kornilov, Karl Arge,  Laur Vatsfeld, Eerik Poopuu, Reivo Vinter, Mark Kristjan Pitk, Priit Suluste ja Mario Stern. Vahetusest sekkusid Kert Mandel ja Sander Viira.

FC Tarvastu liigast loobumise tõttu on meeskonnal nüüd ees lühike mängupaus ja järgmine kohtumine on alles kahe nädala pärast võõrsil Keila JK vastu.