Sörve JK alustab Viljandis Tuleviku duubli vastu

2 minuti lugemine

Sörve JK teeb tänavuse avalöögi reedel Viljandis kohaliku JK  Tuleviku duubli vastu.

„Kindlasti läheme Viljandisse ainult võidumõtetega,“ rääkis treener Jan Važinski, lisades, et kui on soov lõpetada hooaeg võimalikult heal positsioonil, siis teisiti ei saagi.

Samas tõdes treener, et konkreetsest kohast meistrivõistluste lõppedes on raske rääkida, sest pärast esiliiga B-tasandi tegemist on teises liigas olukord segane, kuna enamus vastastest on tundmatud ja nende võimed teadmata.

„Kohast olulisemgi on meie noorte kasvatamine FC Kuressaare esindusmeeskonnale ja noorte üleminek meeste klassi peab toimuma sujuvalt,“ lausus Važinski.

Sörve JK ridadesse kuulub ka seitse mängijat, kes esindavad FC Kuressaare võistkonda U17 Eliitliigas. Kaks mängu nädalas annavad noortele tõsise koormuse, kuid ka ohtralt kogemusi.

Jan Važinski ei karda, et meie noortel tulevad meeste vastu mängides probleemid, sest üldiselt on kõikides Eesti liigades ja meeskondades palju noori. „Ka praegu Kures pallivad saarlased Amor Luup, Sander Viira ja Sander Laht alustasid noorena Sörves mängides,“ tõi ta positiivse näite.

Meeskonda kuuluvatel pisut vanematel meestel Taavi Azarovil, Jaanis Kriskal, Sander Seemanil, Arli Saarel, Algis Kelderil ja Veiko Tasal on Važinski sõnul tähtis roll, sest noortele on oluline, et nende kõrval on ka kogenud mängijad, kellele raskel hetkel loota või keda usaldada.

Kokkuvõttes usub Jan Važinski, et meeskond on hooajaks valmis, piisavalt hästi komplekteeritud ja mängijad täis tahtmist jalgpalli mängida. „Tulemust näeme sügisel,“ lausus treener lootusrikkalt.

Sörve JK koosseis 2013. aasta hooajal: Rait Hansen, Enri Nurmik, Taavi Azarov, Algis Kelder, Arli Saar, Kristjan Leedo, Reivo Vinter, Jaanis Kriska, Sander Süld, Ott Pukk, Mait Erlenbach, Edmond Salong, Kaarel Mai, Sander Seeman, Hans Hiiuväin, Mikk Varvas, Danel Tiirats, Mario Stern, Maarek Suursaar, Raido Reinsalu, Martin Lonn, Theodor Kaljo, Veiko Tasa ja Alari Saar.
Duubelmeeskond: SJK Leisi
Koduväljak: Salme staadion

II liiga lääne/lõuna tsoonis mängivad veel: Rummu Dünamo, Tartu SK 10 II, Kärdla LM, FC Tarvastu, Türi Ganvix JK, Jõgeva SK Noorus-96, Tartu JK Welco Elekter, Pärnu FC Metropool, Keila JK, JK Luunja, Viljandi JK Tulevik II, Tartu FC Santos ja FC Nõmme United.