Sörve JK teenis võõrsil viigipunkti

Sörve JK tuli II liiga 5. voorus võõrsil Saue JK Laagri vastu välja kaotusseisust ja Raido Reinsalu värav päästis saarlastele viigipunkti.

Sörve JK alustas kohtumist väga hästi ja juba esimese kümne minutiga oli kaks head võimalust värav lüüa. 19. minutil eksiti aga oma trahvikastis rumalalt, kui kaitsja jooksis otsa seljaga värava poole olnud ründajale ja kohtunik määras penalti, mille väljakuperemehed realiseerisid seisuks 1:0.

Kohtumine jätkus võõrustajate kergel domineerimisel ja külalised üritasid teravate vasturünnakutega ning mitmel teenisid sörvekad vastase poolel karistuslöögi või nurgalöögi, millest oli võimalusi seis viigistada.

Teisel poolajal mängupilt suurt ei muutunud, kuid teravusi ja ohtlikke olukordi oli vähe.  Mõnel korra päästis saarlased halvemast selles kohtumises väravasuul seisnud FC Kuressaare esindusmeeskonna väravavaht Riido Reiman. Kuni mõned minutid enne lõpuvilet eksis Saue väravavaht ning Raido Reinsalu võttis temalt palli ära ja lõi 1:1.

„Koosseisus oli palju noori, kellel on sellel tasemel vähe kogemusi. Aga tahtmine oli suur ja kõik tegid tööd. Natuke kvaliteeti juurde ja mäng läheb paremaks,“ kommenteeris tulemust Sörve JK treener Jan Važinski.

Meeskond mängis koosseisus: Riido Reiman, Kert Mandel (60. Karl Arge), Ott Pukk, Stenver Matt, Laur Vatsfeld, Eerik Poopuu, Priit Suluste, Mark Kristjan Pitk, Mikk Rajaver, Raido Reinsalu ja Mario Stern.

Järgmises voorus kohtub Sörve JK laupäeval, 10. mail Salme staadionil Rummu Dünamoga.