Sörve mängis Pärnus maha 2:0 edu

< 1 minuti lugemine

Pühapäeval Pärnus hooaega II liiga lääs/lõuna tsoonis alustanud Sörve JK läks küll Vändra Vapruse vastu 2:0 juhtima, ent edu lõpuni hoida ei suutnud ja pidi rahulduma vaid viigipunktiga.

Sörvekad asusid mängu kiirelt juhtima, kui Thorwald-Eirik Kaljo oskuslikult vastaste kaitseliini ja väravavahi eksimuse täpse kauglöögiga ära karistas. Kaarel Mai löödud värav duubeldas saarlaste eduseisu, kuid matši lõpuni seda hoida ei suudetud. Vändra mehed lõid aga kaks väravat tagasi ja kohtumine tüüriti 2:2 viigisadamasse.

“Kolm viimast aastat järjest oleme esimeses voorus kaotanud, nüüd saime vähemalt viigipunkti,” ütles mängujärgselt naljaga pooleks Sörve treener Jan Važinski, ent muutus kiirelt tõsiseks ning kiitis nii oma mängijaid kui vastaseid väga hea, intensiivse ja kõrgetasemelise mängu eest.

“Arvestades, et tegu oli ikkagi esimese ametliku mänguga, siis üldpildi üle küll väga kurta ei saa, kahju on aga tulemusest, sest 2:0 eduseisust 2:2 viiki mängida on ikka valus,” rääkis Važinski.

Kiidusõnu jagus Važinskil ka vastastele: “Ei usu, et Vändralt keegi sel hooajal võõrsil väga punkte võtab, eriti siis, kui nad oma koduväljakule Vändrasse kolivad. Meeskond on neil ikka väga hea, kõik positsioonid kvaliteetselt kaetud.”

Teise vooru liigakohtumiseks tuleb Sörve platsile 15. aprillil Kuressaare kunstmuruväljakul, kui mängitakse Pärnu linnameeskonna teise ešeloniga.

Sörve koosseis: Riido Reiman, Algis Kelder (Urmas Rajaver), Jaanis Kriska, Kaarel Mai, Tauno Laja, Margus Rajaver, Thorwald-Eirik Kaljo (Theodor Kaljo), Mario Pruul, Sander Seeman, Pelle Pohlak, Kristen Mere.