Sörve sai kodus pärnakatest jagu

II liiga lääs/lõuna tsooni teises voorus ei tekkinud Sörve JK-l kodusel kunstmuruväljakul Pärnu Linnameeskonna teise ešeloni vastu mingeid probleeme ning vendade Rajaveride, Mario Pruuli ja Kristen Mere väravatest saadi kindel 4:1 võit.

Mäng algas saarlaste jaoks positiivselt ning veerandtunnise mängu järel olid vennad Rajaverid sotid sisuliselt juba selgeks teinud. Kui kaheksandal minutil avas skoori hiljuti Kanadast naasnud Urmas, siis Sörve eduseisu duubeldas noorem vendadest Margus.

Hoolimata sellest, et Rasmus Peetsonil õnnestus enne poolajapausi üks värav tagasi lüüa, sörvekate enesekindlus kõikuma ei löönud. Mario Pruuli tõnisvannalik värav viis minutit pärast teise kolmveerandtunni algust viis võõrustajad taas kahe väravaga juhtima ning matši lõppseisu vormistas poolaja keskel Kristen Mere.

Kolmandas voorus on Sörve JK vastaseks JK Luunja, kel sarnaselt saarlastele seni kahest mängust kirjas võit ja viik. Matš peetakse pühapäeval, 22. aprillil Tartus.

Sörve JK koosseis: Martin Prostang, Algis Kelder, Taavi Azarov, Jaanis Kriska, Kaarel Mai, Urmas Rajaver (Theodor Kaljo), Sander Seeman, Mario Pruul (Veiko Tasa), Margus Rajaver, Pelle Pohlak, Kristen Mere (Keito Liiv).