Sörve tegi hooaja parima soorituse ja võitis

Sörve JK mängis pühapäeval Keila JK vastu oma tänavuse hooaja parima mängu ja tasuks 3:2 võit.

„Hooaja parim mäng, saime tulemuse ja näitasime kvaliteeti,“ rõõmustas treener Jan Važinski, kelle sõnul suudeti hoida palli ja luua teravusi, ehk mängu tehti just elementides, mis eelmistes mängudes lonkas.

Keilas mängitud kohtumises võitsid saarlased poolaja Maarek Suursaare 13. ja 27. minuti väravatest 2:0. Esimesel korral oli ta jaol pealelöögi järel lahtise palli juures ning teisel juhul mängis ta oma kiirusega väravavahist mööda ja lõi palli võrku.

Teisel poolajal oli mäng saarlaste kontrolli all, kuid 60. minutil lasti endale lüüa rumal värav. Vaid kuus minutit hiljem lõi aga Raido Reinsalu seisuks 3:1. Kuigi võõrustajad suutsid 90+3 minutil ühe värava tagasi lüüa, saarlased võitu käest ei andnud. „Meil oli ka häid võimalusi päris palju ning oleksime võinud lüüa ja lüüa,“ lausus Važinski.

Meeskonnas mängisid: Enri Nurmik, Reivo Vinter (66. Alari Saar), Algis Kelder, Jaanis Kriska, Taavi Azarov, Andro Aavik, Sander Seeman, Margus Rajaver (74. Laur Vatsfeld), Raido Reinsalu (66. Mario Stern), Maarek Suursaar (46. Stenver Matt), Mairo Tikerberi (86. Ott Pukk).