Alver Kivi

Värav Kalju vastu vabastas Otto-Robert Lipu pingetest

< 1 minuti lugemine

Laupäeval Nõmme Kalju FC vastu Premium liigas oma esimese värava löönud Otto-Robert Lipp võttis tabamusega endalt pinged ja nüüd loodab ta, et vastaste väravavõrgud hakkavad tihedamalt sahisema.
“See värav oli minu jaoks väga oluline,” tunnistas noor ründaja. ” Olen tipuründaja ja tunnetasin kõigi ootusi. Tundsin endal pinget ja kohustust meeskonna kasuks väravaid lööma hakata. Hea, et see võimalus tuli ning loodetavasti on nüüd kork maas ja tulevikus tuleb tabamusi rohkem.”
Tallinnas Hiiu kunstmurustaadionil mängitud kohtumises jõudis Otto-Robert Lipp eesmärgile 41. minutil, kui realiseeris Joonas Soomre täpse söödu kaitsjate seljataha. “Ega ma ei mõelnud tegelikult, et ära lüüa,” rääkis Lipp.
“Pigem mõtlesin sellele, kuidas kaitsefaasis meeskonnale abiks olla, sest lootust Kaljule nende väljakul värav lüüa ju palju ei olnud. Pigem eeldasin, et suudan seda teha mõne tabeli tagumise poole meeskonna vastu. Samas oli mul veelgi võimalusi.”
Tänavu FC Flora duublist FC Kuressaarega liitunud Otto-Robert Lipu hinnangul on Premium liiga tase esiliigaga võrreldes oluliselt kõrgem ja eriti rasked on olnud kohtumised esimese nelja vastu.
“Tempo on kiire ja endale tundub, et teised on paremad, targemad ja tugevamad,” tõdes ründaja, lisades, et kindlasti tuleb oma mängus juurde panna.