Viis Kure mängijat koondises

< 1 minuti lugemine

Eesti noormeeste U21 jalgpallikoondist ootab oktoobris ees kaks EM-valikmängu, kui Pärnu Rannastaadionil võõrustatakse Austriat ja võõrsil minnakse vastamisi Norraga.

Kurest said kutse väravavaht Kristen Lapa, kaitsjad Rasmus Saar, Michael Schjønning-Larsen ja Mairo Miil ning ründajad Mattias Männilaan ja Artjom Jermatšenko, viimane jääb küll vigastuse tõttu eemale.

Koondis koguneb esmaspäeval, 4. oktoobril A. Le Coq Arenal. Esimene kohtumine toimub reedel, 8. oktoobril, kui kell 20.00 on Pärnus vastaseks Austria eakaaslased. Pääsmed mängule on saadaval Piletilevis ja kohtumist näitab otsepildis Soccernet.ee.

Teisipäeval, 12. oktoobril ootab võõrsil ees kohtumine Norra eakaaslastega, kui mäng saab avavile Eesti aja järgi kell 17.00 Drammenis Marienlysti staadionil.

Eesti koondis on alagrupis pidanud kolm kohtumist, kui juunis tuli võõrsil tunnistada Austria 2:0 paremust, septembri algul jäädi Pärnus toimunud kohtumistes 3:0 alla Soomele ja 0:5 Norrale. Alagrupis hoiavad kahte esimest kohta Norra ja Horvaatia noortekoondised, kes on kahe mängu järel täiseduga. Austria on sama palju punkte kogunud kolme kohtumisega. Neile järgnevad kolme punktiga Soome ning Aserbaidžaan ja Eesti, kellel punktiarve avamata.