Võidukad Kure noored tahavad saada Eesti meistriteks

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare 2000. aastal sündinud poiste võistkond tegi Lääne tsoonis tuule alla kõigile vastastele, võites kõik hooaja kohtumised.

Treener Maikko Mölder hindab võistkonna saavutust väga kõrgelt. „Meil läks juba eelmisel aastal hästi, aga et nii hästi võiks minna, seda ma ei oodanud,“ märgib ta.

Mölderi sõnul näitasid poisid läbi terve hooaja korralikku suhtumist, mis tõi ka edu. „Me mängisime igat mängu eraldi. Võistkond oli tugev tervikuna, sest kõik mängisid oma positsioonid korralikult välja. Olgugi, et Marat lõi 40 väravat, on selle taga ka teiste töö, kes talle sööte andsid ja kaitses vastased maha võtsid.“

FC Kuressaare vastased olid Pärnu Kalev, Pärnu JK, Märjamaa FC Flora ja Vändra Vaprus. Treeneri hinnangul olid kõik vastased tugevad ja mängud olid hästi põnevad. Kuigi Märjamaa jäi viimaseks võitsid saarlased neid kodus napilt 3:2. Pärnu JK võideti 5:4 viimase minuti väravast. „Selliseid tasavägiseid mänge oli hästi palju, me ei olnud kellestki peajagu üle,“ rääkis Mölder.

Järgmisel aastal mängib võistkond juba Eesti esiliigas, kus lisanduvad uued tugevad vastased. „Tahaks konkurentsis püsida ja liiga ära võita, sõnaga – tulla Eesti meistriks,“ avalikustas Maikko Mölder võistkonna eesmärgid.

Võistkonnas mängisid: Oliver Himmist, Jaan Kask, Aleksander Lember, Emil Lepp, Marat Lõsõi, Andero Miil, Reiko Mäeorg, Henri Paomees, Jan-Felix Post, Mihkel Rasu, Rauno Rauniste, Karl-Henrik Tamkivi, Jonas Tiitsar, Levin Vahter ja Magnus Voogla. Parim väravakütt oli 40 väravaga Marat Lõsõi.

Mängude tulemusi ja tabelit saab näha siit.