Alari Saar liitus Kure treeningutega

< 1 minuti lugemine

Saaremaa Võrkpalliklubiga Eesti meistrivõistlustel ja Balti liigas hõbemedali võitnud libero Alari Saar liitus Tallinnas FC Kuressaare treeningutega eesmärgiga saada märk maha ka Premium liigas.

„Kuna ma koondisesse ei saanud, siis on suvi praktiliselt vaba,“ rääkis Alari Saar. „Minu elukaaslane on Tallinnas ja siis kolisin ka mina siia, mis võimaldab Kure treeningutega liituda. Vaatame kuidas minema hakkab ja eks treener otsustab, aga duubli eest mängin ma kindlasti.“

Alari Saare sõnul tahaks ta end ikkagi ka Premium liigas proovile panna. „Eks esimeses trennis oli algul pisut raske, sest jooksmist oli rohkem ja koormus langes hoopis teistele lihastele, aga küll ma saan hakkama,“ tõdes ta.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et tunneb Alari Saart juba ammu ja teab tema mängija omadusi. „Kõik Saaremaa mängijad, ka duubli mehed, kes on Tallinnas saavad meie treeningutel osaleda,“ lausus ta.

„Toetame seda põhimõtet koos Jan Važinskiga. Olen rõõmus, kui sellised mängijad on olemas ja nad osalevad treeningutel täieõiguslike liikmetena. Lisaks Alari Saarele arvestame ka teiste duubelmeeskonna mängijatega.“

Roman Kožuhhovski sõnul ei ole uks kellegi ees kinni ka esindusmeeskonna koosseisu saamisel, kuid siin on üks kindel seisukoht ja põhimõte. „Treeningutel peab osalema ja panustama täiega, kui asi jääb episoodiliseks, siis võimalust pole,“ märkis peatreener.