Raisatud võimalused jätsid Kure punktideta

Premium liigas raiskas FC Kuressaare võõrsil ohtralt võimalusi, aga Trans lõi oma momendid ära ja mängus olnud punktid võtsid võõrustajad võiduga 2:0.

Kui punkte peaks saama parem meeskond väljakul, siis Kure oleks pidanud seda Narvas Fama staadionil kindlasti saama. Kohe mängu algul võeti kontroll väljakul enda kätte, pressing toimis ja võõrustajad rünnakut üles ei saanud.

Kure meestest pommitasid Richard Alandi väravat Sander Laht, Mattias Männilaan ja Silver-Alex Kelder, kes saatsid palli nii ristnurka, kui posti äärde ja olid üks-üks olukorras, kuid mis tegemata jäi oli värava löömine. Küll aga lõid narvakad oma kolmest võimalusest 39. ja 75. minutil kaks ära.

„Me mängisime esimesest viimase minutini ülekaalus, aga jalgpallis alati ei võida see, kellel on edu,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et vastaste väravavaht tegutses ka suurepäraselt.

„Poisid andsid endast maksimumi ja olen nendega rahul. Väljakul mängiti kire ja tahtmisega ning vaid võidule. Isegi viimastel minutitel, kui olime 0:2 kaotusseisus ja jõud oli otsas, võideldi viimaseni.“

Roman Kožuhhovski sõnul peab tulemuse vastu võtma, analüüsi tegema ja pingutama, et ka sellistest mängudes leida positiivseid momente ja need olukorrad, mis ei õnnestunud võetakse õppimiseks.