Aleksander Iljin lisab Kure ründeliinile konkurentsi

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare sai tänavuseks hooajaks FC Florast täienduseks 18-aastase Aleksander Iljini, kes oma heade tehniliste oskuste ja tulise mängusooviga tihendab meeskonna ründeliinis konkurentsi.

„Kui sain võimaluse Kurega liitumiseks oli soov seda kohe teha, sest tahan Premium liigas mängida ja usun, et olen selleks valmis,“ rääkis Esiliigas Flora duubli kasuks 58 mängus 21 väravat löönud Aleksander Iljin. Noormees lisas, et muidugi on vaja eeskätt juurde saada kogemusi, aga trennid on läinud hästi ja ta on kõigega rahul.

„Treener on hea. Ta on oma tööle pühendunud ja väga positiivse suhtumisega. Ka teised mängijad on olnud väga sõbralikud ja sisse elamisega pole probleeme olnud. Kollektiivis on suurepärane õhkkond.“

Muidugi tahab Aleksander Iljin olla meeskonnale võimalikult kasulik. Ta soovib lüüa palju väravaid ja anda täpseid väravasööte. Seega on eesmärk panustada maksimaalselt Kure rünnakutegevusse.

Kure võimalusi saavutada turniiritabelis väärt tulemus hindab Aleksander Iljin korralikuks ja ta usub, et õnnestumise korral on ka seitsmes koht võimalik. „Muidugi on vaja selle nimel palju tööd teha ja pingutama peab maksimaalselt,“ leidis ta, lisades, et kõigi suhtumine peab olema vähemalt sada protsenti.

Aleksander Iljin on täis tahtmist näidata ennast parimast küljest nii meeskonnakaaslastele, kui fännidele. „Minu tugevused on mäng palliga ja korralik tehnika. Samas on vaja juurde panna kindlasti kaitsemängus,“ tõdes ta.

Peatreener Roman Kožuhhovski hinnangul lisab Aleksander Iljin meeskonnale potentsiaali rünnakul ja tugevdab ka ründeliinis konkurentsi. „Samas on ta noor ja vajab veel aega Premium liiga mängu intensiivsusega kohanemiseks,“ tõdes peatreener.