Duubel alustas hooaega võiduga

< 1 minuti lugemine

Duubel alustas hooaega võiduga

Teise liiga lääne tsoonis võitis FC Kuressaare II võõrsil hooaja avakohtumises Maarek Suursaare väravatest Viimsi JK II 2:1.

Peatreener Jan Važinski ütles, et üldises mängupildis oli näha, et palliga trenni oli tehtud vaid kolm korda. „Väljakul jättis koostöö soovida, palliga ei toimetatud kõige paremini, söödud olid ebatäpsed ja sisse tulid ootamatud vead,“ märkis ta, lisades, et nagu eelmisel aastalgi alustati siiski võiduga.

Kodumeeskond oli esimesel poolajal pisut kindlam, nad lõid värava ja puhkama mindi nende 1:0 eduseisul. Teisel poolajal panid Kure mehed oma mängus juurde ja Maarek Suursaar lõi kaks väravat.

„Vaatasime, et neil ei tekiks kontra võimalusi, ise muutusime oluliselt teravamaks,“ lausus Jan Važinski. „Mäng oli meie kontrolli all, kuid pinget jagus siiski lõpuni, kuigi viigivõimalused neil puudusid.“

Mängisid: Harald Nurmik, Sten Penzev, Mario Pruul, Kristen Mere, Joonas Prii (46. Alari Saar), Reivo Vinter (67. Kristjan Moorats), Amor Luup, Nevil Krim, Andero Kivi (65. Marcus Puust), Maarek Suursaar (65. Mario Stern), Priit Suluste (82. Urmas Rajaver).