Esindusmeeskond alustas ühistreeningutega

< 1 minuti lugemine

Laupäeval alustas Tallinnas kolmes grupis treeninguid FC Kuressaare esindusmeeskond, jälgides väga täpselt eriolukorrast tulenevaid tingimusteks seatud punkte. Taas kokkusaamine valmistas rõõmu ja alustati töises õhkkonnas.

Peatreener Roman Kožuhhovski hinnangul ei olnud uus start keeruline, sest treeningplaanide koostamisel oli ta selliste tingimustega arvestanud ja erinevad variandid olid välja töötatud ühes, kahes või kolmes grupis töötamiseks.

Meeskond alustaski treenimist kolmes grupis, kus koos on kaitsjad, poolkaitsjad ja ründajad. „Muidu on kõik üldiselt sama, aga nüansid on gruppides pisut erinevad,“ selgitas Roman Kožuhhovski.

„Olen nähtuga rahul. Meil on tugev kollektiiv ja saame asjad kiiresti joone peale. Füüsiliselt oleme valmis ja nüüd on vaja veidi tehniliselt järele aidata. Kõik meeskonnad on võrdsetest tingimustes ja saame läbi mängu uuesti vormi.“

Keskkaitsja Ranon Kriisa ütles, et enam kui kuu kestnud pausi järel taas meeskonnaga trenni teha oli hea tunne. „Saab jälle tööd tegema hakata,“ rõõmustas ta. „Kõik sujus isegi paremini, kui ma enne arvasin. Trenn oli okei, kuigi keskendusime peamiselt pallile ja tehnikale, aga see oli ka loomulik.“

Ranon Kriisa sõnul oli muidugi harjumatu, et pidi hoidma kahe meetrist vahet, aga kokkuvõttes saadi hakkama ja midagi väga hullu ei olnud. „Eks me peame praegu rohkem palliga harjuma, et saaks selle vajaliku ja õige tunnetuse tagasi. Usun, et 3-4 nädalast piisab,“ leidis ta.

Noortegrupid, naiskond ja duubelmeeskond alustavad Kuressaare treeningutega esmaspäeval järgides kõiki kehtestatud piiranguid.