Kaitse pidama saanud Saaremaa JK viigistas

Võõrsil JK Kernu Kadakale vastu asunud Saaremaa JK teenis raskes kohtumises 1:1 viigi.

Pühapäeval Kernus toimunud kohtumises keskendus Saaremaa JK kaitsetööle ja nõelas ise vasturünnakutega. Nii õnnestuski ühel rünnakul Ahto Timmil Joonas Põllu poolt tahaposti saadetud tsenderdus ära lüüa.

Teisel poolajal tugevdasid väljakuperemehed survet veelgi ja 70. minutil viigistati täpse kauglöögiga mänguseis. Kuigi Kadaka mehed tabasid paaril korral ka saarlaste väravaposti, skoori enam ei tehtud.

Treener Pelle Pohlak ütles, et meeskond mängis kaitses korralikult ja kompaktselt. „Suutsime mängudistsipliinist kinni pidada,“ lausus Pohlak.

Saaremaa JK mängis koosseisus: Lauri Põld, Jüri Põld, Artur Loorpuu, Kustas Kobin, Elari Roes, Taavi Meier, Stenver Matt, Karel Kruuser, Priit Salong, Ahto Timm ja Joonas Põld.

Hooaja viimase mängu peab SJK järgmisel pühapäeval kell 12.00 ja vastaseks on Kärdla LM.