Kure alustas aastat kaotusega

< 1 minuti lugemine

Premium liigas seitsmenda kohaga lõpetanud FC Kuressaare võõrustas Liivimaa Taliliiga kohtumises Läti Virsliga üheksandat meeskonda FK Mettat ja kaotas 1:3.

„Esimene mäng pärast kahenädalasi treeninguid, oli mõlema poolt intensiivne ja mõlemad pakkusid kõrget tempot,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et on üldiselt mänguga rahul ja jätkatakse ettevalmistust Premium liiga hooajaks.

Haapsalu Uuemõisa jalgpallihallis mängitud kohtumises asus Metta 21. ja 30. minuti väravatest 2:0 juhtima. Kure lõi ühe tagasi 65. minutil, kui Andero Kivi suunas nurgalöögist tulnud palli peaga võrku. Metta vormistas lõppskoori 77. minutil.

„Esimesed 20 minutid olid rasked ja sisseelamine võttis aega,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Oli raske ja tuli mängu saada. Pärast kahte väravat saime mängu enda kätte ja ka teine poolaeg oli piisavalt avatud. Kõige tähtsam, et kõik see, mis me mängukoormuse ja mänguaja jagamisel plaanisime õnnestus ning keegi ei saanud vigastusi.“

FC Kuressaare: Magnus Karofeld (70. Rihard Meesit), Joosep Kobin, Ralf-Sander Suvinõmm (46. Karl Orren), Märten Pajunurm (63. Andri Rõõmus), Joonas Soomre (46. Joonas Vahermägi), Oliver Rass (46. Kristofer Robin Grün), Pavel Dõmov, Aleksandr Iljin (63. Rasmus Saar), Artjom Jermatšenko (70. Marcus Puust), Mattias Männilaan (70. Sten Penzev), Otto-Robert Lipp (46. Andero Kivi).