Kure alustas kaotusega Kaljule

2 minuti lugemine

Premium liiga tänavuse hooaja avamängus kulges FC Kuressaare kohtumine Nõmme Kalju FC-ga võrdses vastasseisus, kuid kahel korral lasti võõrustajatele siiski pall oma väravavõrku saata.

Tallinnas Sportland Arenal mängitud kohtumine Kure ja Kalju vahel kulges üldjoontes võrdselt, momente ja väravaolukordi loodi vähe, Kurel sai pealelöögile Rasmus Saar, kuid pall lendas väravast mõõda. Nii lõppes esimene poolaeg väravateta.

Teise poolaja 56. ja 89. minutil kasutasid võõrustajad ära saarlaste kaitseliini hetkelise tähelepanematuse ning vormistasid võidu. Võimalus oli ka Sten Reinkortil, kuid esialgu jäi Kure eest värav löömata.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et tegelikult meeskond vääris täna punkti. „Miks meile väravad löödi ei oska kohe öelda, pean video pealt järgi vaatama,“ lausus peatreener, lisades, et nüüd on kaks päeva taastumiseks ja Narva vastu ollakse taas valmis.

„Positiivne on see et oma võimaluse said meie noored Sander Alex Liit, Sten-Egert Paap ja Moorits Veering. Meeskonnale oli see hea, sest nägime, et saame neid kohe hooaja algusest usaldada.“

Küll aga sai vigastada ründaja Mattias Männilaan, kes kindlasti jätab vahele laupäevase kohtumise Narva Transiga.

  1. märtsil kell 18.00 Sportland Arenal

Nõmme Kalju FC – FC Kuressaare 2:0 (0:0)

Mänguolud: +2, pilves ilm, kunstmuru heas seisukorras

Pealtvaatajaid:

Väravad: 56. Giannis Tsivelekidis, 89. Alex Matthias Tamm

Hoiatused: 19. Henri Järvelaid, 51. German Šlein – 32. Sander Laht, 65. Sander Alex Liit, 84. Silver Alex Kelder

Nõmme Kalju FC: Marko Meerits, Henri Järvelaid, Giannis Tsivelekidis, Yohan Mannone, Trevor Elhi, Kaspar Paur (86. Maksim Gussev), German Šlein, Andre Fortune (79. Nikita Komissarov), Igor Subbotin, Aleksandr Volkov (64. Pavel Marin), Alex Matthias Tamm.

Varus: Henri Perk, Artur Šarnin, Vladimir Avilov, Nikita Komissarov, Maksim Gussev, Stanislav Tsõmbaljuk, Pavel Marin, Emir Dikajev.

FC Kuressaare: Kristen Lapa, Mairo Miil, Märten Pajunurm, Sander Alex Liit, Ralf-Sander Suvinõmm (78. Moorits Veering), Rasmus Saar, Silver Alex Kelder, Rauno Tutk (90+1. Sten-Egert Paap), Sten Reinkort, Sander Laht, Mattias Männilaan (46. Daniel Tuhkanen).

Varus: Magnus Karofeld, Moorits Veering, Kristjan Kurim, Sten-Egert Paap, Aleksander Iljin, Daniel Tuhkanen.

Peakohtunik: Karl Koppel

Abikohtunikud: Tauno Rämson, Petteri Schultz

Neljas kohtunik: Maksim Ramazanov