Otto-Robert Lipp Kures tagasi

< 1 minuti lugemine

Mullu FC Kuressaares mänginud ja mõni aeg tagasi FC Floraga lepingu sõlminud ründaja Otto-Robert Lipp tuleb aastase laenulepinguga taas saarlaste vastaste väravavõrke sahistama.

„Ma olen väga rõõmus ja tulen Kuresse hea meelega,“ rääkis Otto-Robert Lipp. „Saan mängida Premium liigas, keskkond on see, kus olen kohanenud ja tunnen end kodusena. Võtsin Flora trennidest enda jaoks kaasa ka palju positiivset, sain uues keskkonnas teiste ründajate pealt palju õppida.“

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et on Otto-Robert Lipu taasühinemise puhul väga õnnelik, sest meeskond andis noorele ründajale eelmisel hooajal palju ja tema andis omakorda meeskonnale vastu.

„Kindlasti tunneb Otto end Kures kodusena ja ta toob meile ka sel aastal palju kasu,“ lausus ta. „Muidugi toob ühe korraliku ründaja lisandumine mulle positiivset peavalu juurde, sest tuleb mõelda, kuidas mehi kõige paremini rakendada.“

Otto-Robert Lipp ütles, et konkurentsi ta ei karda ja see tuleb vaid kasuks. „Saame üksteist korralikult pushida,“ märkis ründaja, lisades, et on ise kindlasti palliga- ja söödumängus enesekindlamaks saanud.