Kure andis lõpuminutitel võidu käest

2 minuti lugemine

Premium liigas juhtis FC Kuressaare kodus Narva Transi vastu kuni 86. minutini 1:0, siis lasti kolme minutiga lüüa endale kaks väravat.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises hoidsid võõrustajad mänguohje enda käes ja 74. minutil Sten Reinkorti poolt löödud väravast juhiti 1:0. Siis aga panid külalised oma kogemused maksma, surusid noored Kure mehed kaitsesse ning  Denys Dedechko 86. ja  Eduard Golovljovi 88. minutil löödud väravatega vormistati emotsionaalne 2:1 võit.

„Kui võtta kogu mäng, siis me domineerisime ja kontrollisime mängu, kuigi oli raske, sest meil Transiga ei ole kergeid mänge,“ lausus peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et kuni esimese sisse lastud väravani tegutses meeskond soliidselt.

„Peab vaatama, kus me väljakul midagi tegemata jätsime. Teeme järeldused ja kaotused peavad midagi õpetama. Analüüsime, milles täna puudu jäi, sest mäng lõpeb kohtuniku lõpuvilega.“

Roman Kožuhhovski sõnul osutus Trans otsustavatel momentidel kogenumaks ja mõlema värava puhul oli neil ka õnne. „Alati on mängu lõpus sisse lasta väga raske, aga me teame, kuidas poisse lohutada ja toimunut selgitada. Üleelamiseks pole põhjust,“ lausus peatreener.

Kure on hooaega alustanud nüüd kaotustega Nõmme Kaljule ja Narva Transile. „Oleme sellises olukorras ka varem olnud ning meistrivõistlused alles algasid ja 34 kohtumist on veel ees,“ tõdes Roman Kožuhhovski, lisades, et kõik alles algab.